top of page

MY SME HDRS

 

ODSTRAŇUJEME ŠKODY NA VOZIDLÁCH SPÔSOBENÉ KRUPOBITÍM

REFERENCIE

Už od počiatkov v roku 2006 náš tím pozostáva z profesionálov v oblasti opráv automobilov a poskytujeme služby zákazníkom v rámci celej EÚ. Úzko spolupracujeme s výrobcami vozidiel, ich predajcami a opravcami, ale aj s poisťovňami. Našou prácou je zvrátiť poškodenia spôsobené krupobitiami na vozidlách všetkých značiek a typov.

NAŠA TECHNOLÓGIA

Ekologická. Rýchla. Ekonomická.

Paintless-Dent-Removal.jpeg

P.D.R.

Paintless Dent Removal

Aj napriek tomu, že bola vynájdená už v 30.-tych rokoch 20. storočia, technológia P.D.R. sa uznávanou naprieč automobilým priemyslom stala až nedávno, a to ako cenovo najefektívnejšia a ekologická metóda pre odstraňovanie škôd na vozidlách zasiahnutých krupobitím resp. s inými malými až strednými poškodeniami karosérie. Všetci naši pracovníci prešli vyčerpávajúcim tréningom a svoje znalosti si pravidelne aktualizujú, čím zaručujeme kvalitu opráv na úrovni požadovanej výrobcami vozidiel.

Home: Services

VIAC AKO 10 ROKOV V HRE

Náš  tím profesionálov poskytuje služby v oblasti opráv vozidiel už od roku 2006. Väčšina z nás pracuje v odbore viac ako 10 rokov, nik z nás nie menej ako 5. Tréning a školenie nového personálu prebieha pod dohľadom našich skúsených expertov, čím zaručujeme dlhotrvajúcu kvalitu našich služieb.

MOMENTÁLNE SME K DISPOZÍCII V KRAJINÁCH:

SLOVINSKO

HOLANDSKO

NEMECKO

SLOVENSKO

FRANCÚZSKO

Before-After-Hail-Dent-Removal-3_edited.jpg

DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA

Starostlivosť v rukách profesionálov

Tím HDRS.sk je na poli autoopravárenstva už od roku 2006. Sme nezávislý tím a poskytujeme servis vozidiel všetkých značiek a modelov. Slúžiac zákazníkom po celom svete na poli opráv a riešenia poistných udalostí, vždy dodržiavame najvyššie priemyselné štandardy.

Ako malá firma sa považujeme za pionierov v oblasti opráv vozidiel po krupobitiach a poskytujeme služby najvyššej kvality vo všetkých oblastiach, ktorými sa zaoberáme. Našim klientom preto poskytujeme doživotnú záruku na opravy karosérií.

Home: Contact

KONTAKTNÉ INFORMÁCIE

HDRS s.r.o.
Werferova 3782/6
04011 Košice
SLOVENSKO

Ďakujeme!

Home: Jobs

PRÁCA U NÁS

Pridaj sa k nášmu prosperujúcemu tímu.

Práve hľadáme:

  • Generálny manažér

  • Technik pre poistné udalosti​

  • PDR technik

  • M.E.T. (autoklampiar)

Neposielaj nám svoj životopis - stačí, ak nám povieš, čo si v živote už robil/-a a spomenieš všetky relevantné pracovné skúsenosti. Práca u nás vyžaduje cestovanie v rámci EÚ, preto každý kandidát nás musí ovládať anglický jazyk minimálne na úrovni B2.

bottom of page